Moderator
161
edits
(Added some more songs.) |
(Rest of the tracks.) |
||
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
| 29 || 36 || ''Tower'' || <code>tower.wav</code> || 1:32 || TODO || TODO | | 29 || 36 || ''Tower'' || <code>tower.wav</code> || 1:32 || TODO || TODO | ||
|- | |||
| 30 || 37 || ''Trainstation'' || <code>trainstation.wav</code> || 0:40 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 31 || 38 || ''Under the Bridge'' || <code>under.wav</code> || 2:40 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 32 || 39 || ''Underwater Radar'' || <code>underwater.wav</code> || 3:41 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 33 || 40 || ''Unfamiliar Environment'' || <code>underfamiliar.wav</code> || 2:34 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 34 || 42 || ''What Happened Here'' || <code>what.wav</code> || 1:29 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 35 || 05 || ''Bunker Ambient'' || <code>bunker.wav</code> || 1:03 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 36 || 10 || ''Dynamite Trap'' || <code>dynamite.wav</code> || 0:36 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 37 || 24 || ''Pick Yourself Up'' || <code>dynamite.wav</code> || 0:51 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| 38 || 41 || ''Walter's Office'' || <code>walter.wav</code> || 2:31 || TODO || TODO | |||
|- | |||
| N/A || 04 || ''Bodies'' || <code>bodies.wav</code> || 0.25 || TODO || TODO | |||
|- | |||
|} | |} |